ikmec

گراس


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 گراس | قیمت و خرید | بخش درمانی PDF :

🌟 ۱- خرید گراس به صورت اینترنتی

🌟 ۲- قیمت گراس یک گرم


قیمت : ۵۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


گراس دارویی است که از گیاه شاهدانه به دست می آید. این گیاه معمولاً خشک می شود، آسیاب می شود و دود می شود (در کاغذ، مانند سیگار، یا در لوله، مانند تنباکو).

گراس نیز به شکل “خوراکی” می آید. خوراکی ها مواد غذایی هستند، مانند محصولات پخته شده و آب نبات، که حاوی ماده فعال گراس ، تتراهیدروکانابینول (THC) هستند و اثراتی مشابه سیگار کشیدن دارند. سوء مصرف گراس در ایالات متحده بسیار گسترده است.


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

برخی از افراد یک ماده رزین مانند غلیظ از گیاه مصرف می کنند که مقدار بسیار شدید تری تولید می کند.

این ماده که اغلب به عنوان “موم” یا “شتر” نامیده می شود، ممکن است یک مایع چسبناک، یک ماده موم مانند (به این ترتیب نام)، یا یک ماده سخت و متبلور شبیه به آب نبات سخت باشد که معمولاً بخار می شود و استنشاق می شود.

لینک مفید : سنگ های شفابخش

اغلب بوتان یا ایزوپروپیل الکل در تولید این ماده نقش دارند. این می تواند خطری باورنکردنی برای کاربر ایجاد کند.


اثرات و سوء استفاده از گراس

ماری جوانا یک داروی روانگردان است که ادراک را تغییر می دهد. گراس حاوی THC است که ترکیب شیمیایی است که باعث اثرات دارو می شود.

اثرات ماری جوانا ممکن است برای همه متفاوت باشد و به نحوه مصرف آن بستگی دارد. سیگار کشیدن گراس نسبت به مصرف خوراکی آن سریعتر و با عمر کوتاه تری تولید می کند.

لینک مفید : تشخیص و درمان یبوست

اثرات استفاده از وکس یا شاتر به دلیل مقادیر متمرکز THC می تواند فوری باشد و تا ساعت ها باقی بماند.

اثرات گراس عبارتند از:

  • احساس خوشبختی
  • توهمات خفیف
  • افزایش اشتها
  • کاهش اضطراب

در حالی که عملاً هیچ خطری برای مصرف بیش از حد وجود ندارد، گراس دومین بالاترین نرخ (پس از کوکائین) مراجعه به اورژانس ناشی از سوء مصرف یک ماده غیرقانونی را دارد.

لینک مفید : سنگ های شفابخش

این مراجعات به بیمارستان بیشتر مربوط به حوادثی است که در هنگام مستی افراد رخ داده است.


افزایش محتوای THC در گراس

محتوای THC ماری جوانا از دهه ۱۹۶۰ تا ۳۰۰ درصد افزایش یافته است که بر سوء مصرف و تحمل گراس تأثیر می گذارد. دوزهای بالاتر THC در ماری جوانای امروزی می تواند به افزایش خطرات مرتبط با مسمومیت و افزایش خطر وابستگی کمک کند.


اعتیاد به گراس

اعتیاد به گراس را می توان از نظر بالینی تشخیص داد و تأثیر منفی بر زندگی فرد داشته باشد. افراد می توانند وابستگی روانی به ماری جوانا ایجاد کنند، همانطور که سایر اعتیادها ایجاد می شود.

هنگامی که فردی از گراس استفاده می کند، گیرنده های کانابینوئید در مغز توسط یک انتقال دهنده عصبی به نام آناندامید فعال می شوند.

لینک مفید : بخش خدمات مشاوره

THC عملکرد انتقال دهنده های عصبی طبیعی مانند آناندامید را تقلید می کند و آن را مسدود می کند، تا جایی که بدن دیگر به تنهایی آناندامید کافی تولید نمی کند.

مغز کاربر مجدداً برنامه ریزی می شود تا به ماری جوانا نیاز داشته باشد تا احساس طبیعی کند.

هنگامی که مصرف کننده وارد کردن THC بیشتر به بدن را متوقف می کند، اغلب به دلیل کمبود آناندامید، علائم ترک را تجربه می کند. تمایل به ترک مصرف گراس اما ناتوانی در انجام این کار نشانه قوی اعتیاد است.

لینک مفید : بخش کنکور

همچنین خطراتی در استفاده از گراس وجود دارد که می تواند بر زندگی شخصی افراد تأثیر بگذارد. این خطرات می توانند به پیامدهای فوری تری مانند:

  • عوارض قانونی
  • عقب افتادن در مدرسه
  • داشتن مشکلات در محل کار
  • ناتوانی در یادگیری و به خاطر سپردن چیزها

اگر علیرغم پیامدهای منفی قابل توجهی به مصرف گراس ادامه داده اید، ممکن است اعتیاد داشته باشید. درباره علائم و علائم هشدار دهنده اعتیاد به ماری جوانا بیشتر بدانید.


گراس و سایر مواد مخدر

ماری‌جوانا مدت‌هاست که به عنوان داروی دروازه‌ای نامیده می‌شود، زیرا مصرف‌کنندگان مواد مخدر سخت‌تر اغلب با استفاده از ماری‌جوانا شروع می‌کنند.

تصور گراس به عنوان یک داروی دروازه اغلب به مصرف ماری جوانا در نوجوانان مربوط می شود، زیرا نوجوانان بیشتر احتمال دارد مواد مخدر دیگر را آزمایش کنند.

لینک مفید : پد صندلی

با افزایش مصرف گراس در ایالات متحده، نوجوانان بیش از هر زمان دیگری سیگار می کشند. نوجوانانی که ماری جوانا می کشند در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به اعتیاد – به ماری جوانا یا چیزهای سخت تر – در آینده هستند.


درمان اعتیاد به گراس

برخی از افرادی که به طور مکرر در طی یک دوره طولانی از گراس استفاده می‌کنند، تلاش می‌کنند تا مصرف خود را متوقف کنند.

درست مانند هر اعتیاد دیگری، درخواست کمک موثرترین راه برای ترک است. گزینه های درمانی شامل توانبخشی بستری، توانبخشی سرپایی، گروه های حمایتی و درمانی است.

و . . .


برگرفته از : Understanding Marijuana


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه