ikmec

ال اس دی


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 ال اس دی | قیمت و نحوه خرید Lysergic acid diethylamide (LSD) | کانون خرد PDF بخش درمانی : 🌟 ۱- خرید ال اس دی 🌟 ۲- قیمت قرص ال اس دی 🌟 ۳- آشنایی با نحوه مصرف ال اس دی


قیمت : ۵۲.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


لیسرژیک اسید دی اتیل آمید (LSD) که به عنوان یک توهم زا کلاسیک توصیف می شود، سفر خود را از اواسط قرن گذشته به دنبال یک کشف تصادفی آغاز کرد.

از آن زمان، این ماده به عنوان یک ماده سوء مصرف رایج و بدنام در نقاط مختلف جهان مورد استفاده قرار گرفت. نقش مفید آن به عنوان کمکی به روان درمانی بسیار ناشناخته بود، تا زمانی که برخی از آزمایش های “خیرخواهانه” در طول زمان برای کشف برخی از کاربردهای بالقوه آن انجام شد. اما، بسیاری از اثرات آن نامشخص بود و به نظر یک معمای روانگردان بود.

در این مقاله مروری، فارماکولوژی گیرنده، مکانیسم اثر، اثرات و اثرات نامطلوب LSD بر سیستم طبیعی بدن را شرح داده‌ایم. ما همچنین پتانسیل اعتیادآور آن و شانس توسعه تحمل را برجسته کرده ایم. ما برخی از کاربردهای درمانی جالب این دارو مانند یک عامل ضد اضطراب، یک تقویت کننده خلاقیت، یک تقویت کننده تلقین پذیری و یک تقویت کننده عملکرد را جذب کرده ایم.

ما همچنین توصیف کرده ایم که LSD با موفقیت در وابستگی به مواد مخدر و الکل و به عنوان بخشی از اوج درمان روانگردان در بیماران لاعلاج استفاده می شود. تاریخچه زمانی و ادبیات مربوطه در پرتو دانش و سناریوهای موجود مورد بحث قرار گرفته است.

بر اساس شواهد موجود، LSD را می توان به صورت درمانی در شرایط خاص تحت تنظیمات کنترل شده آزمایش کرد. اما همانطور که ذکر کردیم، با توجه به تمام نگرانی‌های ایمنی، استفاده از این «انتوژن» غیراعتیادآور در عمل واقعی، تخصص، احتیاط، همکاری و ملاحظات اخلاقی زیادی را ایجاب می‌کند.


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی


آشنایی بیشتر با قرص ال اس دی

دی اتیل آمید اسید لیسرژیک (LSD) به عنوان یک ماده سوء مصرف رایج و بدنام در سطح جهان مورد استفاده قرار گرفته است. نقش احتمالی آن در روان درمانی بسیار کمتر شناخته شده بود، تا اینکه آزمایشات پراکنده در طول زمان برای کشف برخی از این ویژگی ها انجام شد.

در این مقاله مروری، فارماکولوژی گیرنده، مکانیسم اثر، اثرات، اثرات نامطلوب و پتانسیل اعتیادآور LSD را برجسته کرده‌ایم. ما برخی از کاربردهای جالب این دارو را در روانپزشکی شرح داده ایم.

ال اس دی مواد مخدر : مانند یک عامل ضد اضطراب، تقویت کننده خلاقیت، تقویت کننده تلقین پذیری، تقویت کننده عملکرد و همچنین سایر کاربردهای موفق آن مانند اعتیاد به مواد مخدر و الکل و به عنوان بخشی از اوج درمان روانگردان در بیماری لاعلاج ما تاریخچه زمانی و ادبیات مربوطه را در پرتو دانش موجود برجسته کرده‌ایم، و پیشنهاد می‌کنیم که بر اساس شواهد موجود، LSD را می‌توان در شرایط خاص و تحت تنظیمات مناسب به صورت درمانی آزمایش کرد.

ال اس دی در قرن گذشته به عنوان یک عامل توهم زا قابل توجه شناخته شده است. آلبرت هافمن، که پیشگام اختراع LSD بود، بیان کرد که روانگردان ها می توانند از طریق روانشناسی فراشخصی راه خود را به آینده ببینند. او ادامه داد: «تنها از طریق این مسیر روانشناسی فراشخصی بود که می‌توانستیم به دنیای معنوی دسترسی پیدا کنیم»

ال‌اس‌دی را می‌توان «انتهوژن» نامید، به این معنی که کاربر احساس می‌کند «گویی چشم‌ها پاک شده‌اند و فرد می‌تواند دنیا را از همه لحاظ جدید ببیند» . گفته می شود که درک کاربر از محیط را افزایش می دهد و خلاقیت را افزایش می دهد. همچنین به نظر می‌رسد که «دروازه‌های آگاهی» را به روی تجربیات عرفانی یا مذهبی خم‌کننده ذهن باز می‌کند و به طور کلی تغییرات عمیقی را در کاربر ایجاد می‌کند

ال‌اس‌دی یکی از قوی‌ترین عوامل روان‌گردان نیمه مصنوعی است که خلق و خو را تغییر می‌دهد، که به صورت محاوره‌ای در «هیت» یا «تب» اندازه‌گیری می‌شود. روش‌های مصنوعی متعددی در آزمایشگاه‌های مخفی برای تولید این دارو با موفقیت یا ناموفق استفاده شده است.

توهم ال اس دی : نام های محبوب خیابان ها عبارتند از: اسید، استمپ، لوسی، میکرودتس، قلب بنفش، آفتاب، آبی آسمانی و غیره. استفاده از آن به عنوان یک عامل تفریحی از اوایل دهه ۱۹۶۰ شروع شد و محبوبیت آن تا اوایل دهه ۱۹۷۰ ادامه یافت.

اثرات ال اس دی به طور قابل ملاحظه ای غیرقابل پیش بینی است. این اثرات به دلیل وقفه در تعامل طبیعی بین سلول های مغز و سروتونین است. اثرات معمول ذهنی عبارتند از هذیان، توهمات بصری، تحریف حس زمان و هویت، اختلال در درک عمق و زمان، حس مصنوعی سرخوشی یا اطمینان، درک تحریف شده از اندازه و شکل اشیا، حرکات، رنگ، صداها، لمس و تصویر بدن خود کاربر، افکار و احساسات شدید و وحشتناک، ترس از دست دادن کنترل، ترس از مرگ، حملات پانیک و غیره.

مرگ با ال اس دی : مصرف کنندگان ال اس دی اغلب از دست دادن اشتها، بی خوابی، خشکی دهان و لرزش را تجربه می کنند. تغییرات بصری از جمله اثرات رایج تر است. کاربر می تواند بر شدت رنگ های خاص متمرکز شود.

لینک مفید : شربت تریاک

تغییرات شدید در خلق و خوی، از یک «سعادت» تا «ترور شدید» گزارش شده است. کاربران نه تنها از فعالیت‌های معمول روزانه خود جدا می‌شوند، بلکه به مصرف داروهای بیشتری نیز ادامه می‌دهند تا دوباره آن را تجربه کنند.

قیمت ال اس دی در ایران : خطرات رفتاری و عاطفی اغلب تلفظ می شود. اضطراب شدید، پارانویا و حملات پانیک در دوزهای بالا رخ می دهد و به آنها «سفرهای بد» می گویند. اکثر کاربران بیان می کنند که به دلیل محیط و افراد اطراف استفاده از آنها سفرهای بدی داشته اند . حتی لمس و احساسات عادی بدن به چیزی عجیب و غریب تبدیل می شود. و خطرناک است، برخی از مردم هرگز از چنین روان پریشی بهبود نمی یابند. ممکن است به نظر برسد که احساسات “تقاطع” دارند و به کاربر احساس “شنیدن رنگ ها” و “دیدن صداها” را می دهند.

این تغییرات می تواند ترسناک باشد و باعث حملات پانیک شود. بسیاری از کاربران ال اس دی فلاش بک یا عود «سفر بد» ال اس دی را تجربه می کنند، اغلب بدون هشدار، حتی مدت ها پس از مصرف ال اس دی . این اثرات معمولاً در عرض ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پس از مصرف دارو شروع می شوند و می توانند تا ۱۲ ساعت ادامه داشته باشند .

ال اس دی قیمت : دوز مورد نیاز برای ایجاد یک اثر متوسط ​​در اکثر افراد ۱ تا ۳ میکروگرم بر کیلوگرم وزن بدن است. اثرات فیزیکی ایجاد شده عبارتند از: گشاد شدن مردمک ها، افزایش یا کاهش دمای بدن، تعریق یا لرز، از دست دادن اشتها، بی خوابی، خشکی دهان، لرزش و غیره. تحریک سیستم عصبی سمپاتیک می تواند منجر به هیپوترمی، پیلوارکشن، تاکی کاردی همراه با تپش قلب و افزایش فشار خون و هیپرگلیسمی شود.

لینک مفید : سفتریاکسون

این واکنش های سیستم عصبی خودمختار به اندازه سایر اثرات روی بدن قابل توجه نیست. اعمال روی سیستم حرکتی در سیستم عصبی مرکزی منجر به افزایش فعالیت رفلکس های تک سیناپسی، افزایش تنش عضلانی، لرزش و ناهماهنگی عضلانی می شود. این اثر اخیر ناهماهنگی عضلانی نیز نشانه ای از خلسه مذهبی در بسیاری از فرهنگ هاست، جایی که نمازگزار چنان احساس عمیقی از عشق به خدا دارد که گفته می شود “مست خدا” است .

خرید ال اس دی : مصرف کنندگان ال اس دی ممکن است روان پریشی های نسبتاً طولانی مدت یا افسردگی شدید را بروز دهند و از آنجایی که ال اس دی در بدن تجمع می یابد، در مصرف کنندگان تحمل ایجاد می شود. در نتیجه، برخی از کاربران مکرر مجبورند LSD را در دوزهای بالاتر مصرف کنند و این باعث افزایش اثرات فیزیکی و همچنین خطر “سفرهای بد” می شود.

لینک مفید : آتورواستاتین

فلاش بک یا عود ناگهانی تجربه مصرف کننده می تواند باعث تجارب آسیب زا یا عجیب شود، حتی پس از ساعت ها یا ماه ها پرهیز از دارو. اسکیزوفرنی و افسردگی شدید نیز ممکن است با مصرف مزمن رخ دهد . اینها ممکن است ناشی از تعدیل فعالیت سروتونین توسط عمل LSD بر روی گیرنده های مرکزی ۵-HT2A باشد .

مکانیسم LSD

اثرات LSD بر عملکرد مغز پیچیده است و به طور کامل شناخته نشده است. LSD بر سیستم های انتقال دهنده عصبی مختلف تأثیر می گذارد، اما اثرات روانی آن عمدتاً با فعال شدن گیرنده های ۵HT2A، با تعدیل قابل توجه توسط گیرنده های ۵HT2C و ۵HT1A نیز انجام می شود.

ال اس دی و چشم سوم : هیچ مطالعه تصویربرداری عصبی با LSD انجام نشده است، در حالی که مطالعات تصویربرداری عصبی با مواد مرتبط با LSD سیلوسایبین  و دی متیل تریپتامین ، احتمالاً به دلیل چالش‌های روش‌شناختی، نتایج غیرقطعی به همراه داشته‌اند.

لینک مفید : هوگو

چند نتیجه قطعی که از طریق مطالعات مختلف به دست آمد، فعال شدن نیمکره راست، تغییر عملکرد تالاموس و افزایش فعالیت در ساختارهای پارالیمبیک و قشر پیشانی است.


برگرفته از : Lysergic acid diethylamide


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه