ikmec

قارچ سیلوسایبین یا همان مجیک قارچ


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 قارچ سیلوسایبین | قیمت ماشروم و نحوه خرید قارچ مجیک | بخش درمانی PDF :

🌟 ۱- خرید قارچ سیلوسایبین به صورت اینترنتی

🌟 ۲- قیمت قارچ سیلوسایبین

🌟 ۳- سیلوسایبین به عنوان یک (تریپتامین) طبقه بندی می‌شود. این ترکیبات ساختاری مشابه اسید لیزرژیک دی اتیل آمید (LSD) دارند و برای اثرات توهم زا و سرخوشی آن‌ها توسط افراد مختلف مورد سوء مصرف قرار می‌گیرند.


قیمت : ۵۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


قارچ های جادویی، قارچ های وحشی یا پرورشی هستند که حاوی سیلوسایبین، یک ترکیب روانگردان و توهم زا است که به طور طبیعی وجود دارد.

طبق گفته اداره خدمات بهداشت روانی و سوء مصرف مواد (SAMHSA)، سیلوسایبین یکی از شناخته شده ترین روانگردان ها در نظر گرفته می شود.

سیلوسایبین به عنوان یک داروی جدول I طبقه بندی می شود، به این معنی که پتانسیل بالایی برای استفاده نادرست دارد و در حال حاضر هیچ استفاده پزشکی پذیرفته شده ای در درمان در ایالات متحده ندارد.


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

اگرچه فرهنگ های خاصی برای قرن ها از خواص توهم زایی برخی از قارچ ها استفاده می کردند، سیلوسایبین برای اولین بار در سال ۱۹۵۸ توسط دکتر آلبرت هافمن، که همچنین دی اتیل آمید اسید لیسرژیک (LSD) را کشف کرد، جدا شد.

لینک مفید : سنگ های شفابخش

قارچ جادویی اغلب از طریق خشک کردن تهیه می شود و با مخلوط کردن با غذا یا نوشیدنی خورده می شود، اگرچه برخی از افراد قارچ جادویی تازه چیده شده را می خورند.

همچنین به عنوان: قارچ‌های جادویی با نام‌های شمش، ماشی، آبی رنگ، تاپ طلایی، کلاهک آزادی، سنگ‌های فیلسوفی، لیبرتی، امانی و آگاریک نیز شناخته می‌شوند.

لینک مفید : میکس روغن خراطین و روغن زالو

دسته دارویی: سیلوسایبین به عنوان توهم زا طبقه بندی می شود.

عوارض جانبی رایج: قارچ های جادویی باعث تهوع، خمیازه کشیدن، احساس آرامش یا خواب آلودگی، تجربه درون نگر، عصبی بودن، پارانویا، هراس، توهم و روان پریشی می شوند.

لینک مفید : درمان قند خون و راهکار هایی برای درمان قند خون

قارچ های حاوی سیلوسایبین شبیه قارچ های معمولی خشک شده با ساقه های بلند و باریک هستند که کلاهک های خاکستری مایل به سفید و قهوه ای تیره که در مرکز آن قهوه ای روشن یا سفید است.

قارچ های خشک رنگ قهوه ای زنگ زده با نواحی جدا شده از رنگ سفید مایل به زرد هستند.

قارچ جادویی را می توان خورد، با غذا مخلوط کرد یا مانند چای برای نوشیدن دم کرد. همچنین می توان آنها را با حشیش یا تنباکو مخلوط کرد و دود کرد.

لینک مفید : شفا بخشی سنگ ها

سیلوسایبین مایع نیز موجود است، که یک داروی روانگردان طبیعی است که در کلاهک های لیبرتی یافت می شود. مایع به رنگ قهوه ای شفاف است و در یک ویال کوچک عرضه می شود.


قارچ جادویی چه کار می کند؟

قارچ های جادویی داروهای توهم زا هستند، به این معنی که می توانند باعث شوند شما احساساتی را ببینید، بشنوید و احساس کنید که واقعی به نظر می رسند اما واقعی نیستند.

لینک مفید : ترک اعتیاد به ماری جوانا

با این حال، اثرات قارچ جادویی بسیار متغیر است و اعتقاد بر این است که تحت تأثیر عوامل محیطی است.

تعدادی از عوامل بر اثرات قارچ جادویی تأثیر می گذارد، از جمله دوز، سن، وزن، شخصیت، وضعیت عاطفی، محیط و سابقه بیماری روانی.


آنچه کارشناسان می گویند

در حالی که قارچ‌های جادویی اغلب به دنبال فضایی آرام هستند، گزارش شده است که قارچ‌ها باعث ایجاد اضطراب، توهم‌های ترسناک، پارانویا و سردرگمی در برخی افراد می‌شوند. “سفر بد.”

لینک مفید : ترک اعتیاد به شیشه

قارچ جادویی هزاران سال است که برای مصارف معنوی و دارویی در میان مردم بومی آمریکا و اروپا استفاده می شود.

شوم ها سابقه ای طولانی در ارتباط با تجربیات معنوی و کشف خود دارند. بسیاری بر این باورند که داروهای طبیعی مانند قارچ جادویی، علف هرز و مسکالین گیاهان مقدسی هستند که افراد را قادر می سازند تا به حالات معنوی برتر دست یابند.

لینک مفید : قرص ویاگرا

برخی دیگر از قارچ های جادویی استفاده می کنند تا احساس سرخوشی، ارتباط و حس تحریف شده زمان را تجربه کنند.

سیلوسایبین موجود در قارچ در بدن به سیلوسین تبدیل می‌شود و اعتقاد بر این است که بر سطح سروتونین در مغز تأثیر می‌گذارد که منجر به ادراک تغییر یافته و غیرعادی می‌شود.

شروع اثرات ۲۰ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد و می تواند تا ۶ ساعت ادامه یابد – همان مدت زمانی که برای متابولیسم و ​​دفع سیلوسین طول می کشد.

لینک مفید : پروپوفول

محققان تمایل دارند از خوددرمانی با سیلوسایبین خودداری کنند، زیرا در خارج از یک محیط بالینی، ممکن است کنترل اضطراب شما در حالی که تحت تأثیر قرار گرفته اید (به طور بالقوه منجر به یک سفر بد) دشوارتر باشد، ممکن است دوز بسیار بالایی مصرف کنید، و سخت است.

برای اطلاع از خلوص دارو در صورتی که آن را از یک منبع غیرقانونی خریداری می کنید.

لینک مفید : ادویه درمانی

علاوه بر این، افرادی که از قبل شرایط سلامت روانی دارند ممکن است بیشتر در معرض عوارض جانبی سیلوسایبین باشند.

کاربردهای بدون برچسب یا اخیراً تأیید شده

در سال ۲۰۱۸، محققان دانشگاه جانز هاپکینز، طبقه‌بندی مجدد سیلوسایبین را از جدول I به جدول IV توصیه کردند تا امکان استفاده پزشکی فراهم شود.

محققان جانز هاپکینز دریافتند که سیلوسایبین یک درمان موثر برای افسردگی و اعتیاد به نیکوتین و الکل و همچنین سایر اختلالات مصرف مواد است. مطالعات نشان داده اند که قارچ های جادویی موثر بوده و ناراحتی های عاطفی افراد مبتلا به سرطان را تسکین می دهد.

یک مطالعه نشان داد که افرادی که خود درمانی با دوزهای کوچک سیلوسایبین انجام می‌دهند، می‌توانند سردردهای خوشه‌ای را تسکین دهند و در عین حال از هرگونه اثرات روان‌گردان دارو اجتناب کنند.

مرکز تحقیقات روانگردان و آگاهی در جانز هاپکینز همچنین در حال تحقیق در مورد چگونگی تأثیر روانگردان ها بر شرایط مختلف مانند:

 • بیماری آلزایمر
 • بی اشتهایی عصبی
 • اعتیاد به مواد افیونی
 • اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)
 • سندرم بیماری لایم پس از درمان

در سال ۲۰۱۹، دنور اولین شهری بود که قارچ ها را جرم زدایی کرد. اوکلند کمتر از یک ماه بعد به دومین شهر تبدیل شد.

شهرهای دیگر ایالات متحده از جمله سانتا کروز در کالیفرنیا و آن آربور در میشیگان از این روند پیروی کرده اند.

لینک مفید : بخش فال ابجد

این بدان معنا نیست که استفاده از مواد مخدر قانونی است، بلکه به این معنا نیست که شهر مجاز به «صرف منابع برای اعمال مجازات های کیفری» برای افرادی که دارای مواد مخدر هستند، نیست. با این حال، در سال ۲۰۲۰، اورگان اولین ایالتی بود که درمان با کمک سیلوسایبین را قانونی کرد.

بهترین برنامه‌های درمانی آنلاین ما بررسی‌های بی‌طرفانه بهترین برنامه‌های درمانی آنلاین از جمله Talkspace، Betterhelp و Regain را امتحان کرده‌ایم، آزمایش کرده‌ایم و نوشته‌ایم.


عوارض جانبی رایج قارچ

همه توهم زاها در شرایطی که تحت تأثیر قرار دارند، خطر ایجاد مشکلات روحی و روانی و ایجاد حوادث را دارند. در میان نوجوانان، قارچ جادویی اغلب همراه با الکل و سایر مواد مخدر مصرف می شود که خطرات روانی و فیزیکی را افزایش می دهد.

مقدار سیلوسایبین و سیلوسین موجود در هر قارچ جادویی مشخص نیست، و قارچ ها در مقادیر محتویات روانگردان بسیار متفاوت هستند. این بدان معناست که تشخیص طول، شدت و نوع “سفر” که کسی تجربه خواهد کرد بسیار دشوار است.

لینک مفید : ال اس دی

مصرف سوپ می تواند منجر به یک سفر خفیف همراه با احساس آرامش یا خواب آلودگی به تجربه ای ترسناک شود که با توهم، هذیان و هراس مشخص می شود. در بدترین حالت، قارچ های جادویی حتی باعث تشنج می شوند.

عوارض جانبی قارچ جادویی می تواند شامل اثرات جسمی و روحی باشد.

اثرات فیزیکی:

 • مردمک های گشاد شده
 • خواب آلودگی
 • سردرد
 • افزایش ضربان قلب، فشار خون و درجه حرارت
 • عدم هماهنگی
 • ضعف عضلانی
 • حالت تهوع
 • خمیازه

اثرات ذهنی:

 • حس تحریف شده زمان، مکان و واقعیت
 • رضایت
 • توهمات (بصری یا شنوایی)
 • داشتن تجربیات درون نگر (معنوی).
 • عصبی بودن
 • واکنش های هراس
 • پارانویا
 • روان پریشی

تحقیقات بیشتری در مورد عوارض جانبی طولانی مدت قارچ جادویی مورد نیاز است، اما گزارش شده است که افراد می توانند تغییرات طولانی مدت در شخصیت و همچنین فلاش بک های طولانی مدت پس از مصرف قارچ را تجربه کنند. nazjahan

و . . .


برگرفته از : What to Know About Magic Mushroom Use


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه