ikmec

قرص ترامادول


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 قرص ترامادول | قیمت و نحوه خرید | بخش درمانی PDF :

🌟 ۱- قیمت خرید این قرص چند است ؟

🌟 ۲- قرص ترامادول ۱۰۰

🌟 ۳- خرید قرص ترامادول


قیمت : ۵۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


ترامادول ممکن است ایجاد عادت کند، به خصوص با استفاده طولانی مدت. ترامادول را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. بیشتر از آن مصرف نکنید، آن را بیشتر مصرف نکنید، یا آن را به روشی متفاوت از دستور پزشک مصرف نکنید.

در حین مصرف ترامادول، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد اهداف درمان درد، طول درمان و سایر روش های مدیریت درد خود صحبت کنید.

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده تان مقدار زیادی الکل مصرف کرده اید یا تا به حال مقدار زیادی الکل مصرف کرده اید، از داروهای خیابانی استفاده کرده اید یا تا به حال از داروهای خیابانی استفاده کرده اید، یا بیش از حد از داروهای تجویزی استفاده کرده اید، یا بیش از حد مصرف کرده اید، یا اگر قبلاً دچار افسردگی یا افسردگی شده اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

دانشجویان پژشکی

بیماری روانی. در صورت داشتن یا داشتن هر یک از این شرایط، خطر استفاده بیش از حد از ترامادول وجود دارد.


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

ترامادول ممکن است باعث مشکلات تنفسی جدی یا تهدید کننده زندگی شود، به ویژه در طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت اول درمان و هر زمانی که دوز شما افزایش یابد. پزشک در طول درمان شما را به دقت تحت نظر خواهد داشت.

لینک مفید : قرص متادون

اگر دچار کندی تنفس یا آسم هستید یا قبلاً داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید. احتمالاً پزشک به شما خواهد گفت که ترامادول مصرف نکنید.

همچنین اگر بیماری ریوی مانند بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD؛ گروهی از بیماری‌هایی که ریه‌ها و مجاری هوایی را تحت تأثیر قرار می‌دهند)، آسیب به سر، تومور مغزی، یا هر شرایطی که باعث افزایش فشار می‌شود، به پزشک خود اطلاع دهید.

لینک مفید : زوج درمانی هیجان انگیز

در مغز شما اگر شما یک فرد مسن یا ضعیف یا سوء تغذیه به دلیل بیماری هستید، ممکن است خطر ابتلا به مشکلات تنفسی بیشتر باشد.

اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا تحت درمان اورژانسی قرار بگیرید: کند شدن تنفس، مکث طولانی بین نفس ها یا تنگی نفس.

هنگام استفاده از ترامادول در کودکان، مشکلات تنفسی جدی و تهدید کننده زندگی مانند تنفس کند یا مشکل و مرگ گزارش شد.

ترامادول هرگز نباید برای درمان درد در کودکان کمتر از ۱۲ سال یا برای تسکین درد پس از جراحی برای برداشتن لوزه ها و/یا آدنوئیدها در کودکان کمتر از ۱۸ سال استفاده شود.

ترامادول همچنین نباید در کودکان ۱۲ تا ۱۸ ساله که چاق هستند یا بیماری عصبی عضلانی (بیماری که بر اعصاب کنترل کننده ماهیچه های ارادی تأثیر می گذارد)، بیماری ریوی یا آپنه انسدادی خواب (شرایطی که در آن راه هوایی مسدود یا باریک می شود و تنفس برای مدت کوتاهی در طول خواب متوقف می شود) زیرا این شرایط ممکن است خطر مشکلات تنفسی را افزایش دهد.

لینک مفید : قرص ریتالین

مصرف برخی از داروهای دیگر در طول درمان با ترامادول ممکن است خطر ابتلا به مشکلات تنفسی یا سایر مشکلات تنفسی جدی و تهدید کننده زندگی، آرامبخشی یا کما را افزایش دهد.

اگر هر یک از داروهای زیر را مصرف می کنید یا قصد مصرف آن را دارید به پزشک خود اطلاع دهید: آمیودارون (نکسترون، پاسرون). داروهای ضد قارچی خاص از جمله ایتراکونازول (Onmel، Sporanox)، کتوکونازول (Nizoral) و voriconazole (Vfend). بنزودیازپین ها مانند آلپرازولام (Xanax)، دیازپام (Diastat، Valium)، استازولام، فلورازپام، لورازپام (Ativan) و تریازولام (Halcion). کاربامازپین (Carbatrol، Epitol، Equetro، Tegretol، Teril)؛ اریترومایسین (Erytab، Erythrocin)؛ داروهای خاصی برای ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) از جمله ایندیناویر (Crixivan)، نلفیناویر (Viracept) و ریتوناویر (Norvir، در Kaletra). داروهای بیماری روانی، حالت تهوع یا درد؛ شل کننده های عضلانی؛ فنی توئین (Dilantin، Phenytek)؛ کینیدین (در Nuedexta)؛ ریفامپین (Rifadin، Rimactane، در Rifamate)؛ آرام بخش ها؛ قرص های خواب آور؛ یا آرامبخش ها پزشک ممکن است نیاز به تغییر دوز داروهای شما داشته باشد و شما را به دقت تحت نظر خواهد داشت.

لینک مفید : پروپوفول

اگر ترامادول را با هر یک از این داروها مصرف می کنید و هر یک از علائم زیر را مشاهده می کنید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید یا به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید: سرگیجه غیرمعمول، سبکی سر، خواب آلودگی شدید، تنفس کند یا دشوار، یا عدم پاسخگویی.

مطمئن شوید که مراقب یا اعضای خانواده شما می‌دانند کدام علائم ممکن است جدی باشد، بنابراین اگر نمی‌توانید خودتان به دنبال درمان باشید، می‌توانند با پزشک یا مراقبت‌های پزشکی اورژانسی تماس بگیرند.

لینک مفید : قرص ویاگرا

نوشیدن الکل، مصرف داروهای تجویزی یا بدون نسخه حاوی الکل، یا استفاده از داروهای خیابانی در طول درمان با ترامادول، خطر ابتلا به این عوارض جانبی جدی و تهدید کننده زندگی را افزایش می دهد.

در طول درمان خود از مصرف الکل، داروهای بدون نسخه یا بدون نسخه حاوی الکل، یا استفاده از داروهای خیابانی خودداری کنید.

لینک مفید : بخش فینگرفود

اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در دوران بارداری به طور منظم ترامادول مصرف می کنید، ممکن است کودک شما پس از تولد علائم ترک اعتیاد تهدید کننده زندگی را تجربه کند.

اگر کودک شما هر یک از علائم زیر را تجربه کرد فوراً به پزشک اطلاع دهید: تحریک پذیری، بیش فعالی، خواب غیرطبیعی، گریه بلند، لرزش غیرقابل کنترل بخشی از بدن، استفراغ، اسهال یا عدم افزایش وزن.

لینک مفید : بخش خدمات مشاوره

اگر قرص یا کپسول رهش طولانی ترامادول مصرف می کنید، آنها را کامل ببلعید. آنها را نجوید، نشکنید، تقسیم نکنید، له نکنید یا حل نکنید. هر قرص را بلافاصله پس از قرار دادن آن در دهان ببلعید.

اگر داروهای با رهش طولانی مدت شکسته، جویده، له شده یا حل شده را قورت دهید، ممکن است به جای آن ترامادول بیش از حد دریافت کنید و این ممکن است باعث مشکلات جدی از جمله مصرف بیش از حد و مرگ شود.

لینک مفید : بخش فال ابجد

به دیگران اجازه ندهید داروهای شما را مصرف کند. ترامادول ممکن است برای سایر افرادی که داروی شما را مصرف می کنند، به ویژه کودکان، آسیب برساند یا باعث مرگ شود.


چرا ترامادول تجویز می شود؟

ترامادول برای تسکین دردهای متوسط تا متوسط شدید استفاده می شود. قرص ها و کپسول های طولانی رهش ترامادول فقط توسط افرادی استفاده می شود که انتظار می رود برای تسکین درد شبانه روزی به دارو نیاز داشته باشند. tasmim

ترامادول در دسته ای از داروها به نام مسکن های مخدر (مخدر) قرار دارد. با تغییر نحوه واکنش مغز و سیستم عصبی به درد عمل می کند.

و . . .


برگرفته از : Tramadol


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه